Rodinný dům 4 + kk Užitná plocha 108 m2, pozemek 993 m2

Praha-východ, Senohraby, Nad Stráněmi

Parametry domu

Měsíční nájemné rezervováno
Užitná plocha 108 m2
Zastavěná plocha 166 m2
Zahrada 827 m2
Pozemek 993 m2
Parkování Parkování pro dva automobily na pozemku.
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 42547

Popis

Nabízíme k pronájmu nový nízkoenergetický jednopodlažní dům na slunném pozemku na dokonale klidném místě na okraji obce Senohraby, kde rezidenční zástavba plynule přechází v chatovou a dále v les. Posázavská obec leží nedaleko Říčan u železničního koridoru umožňujícího pohodlný dosah Prahy, která je stejně dobře dostupná i po dálnici D1. Obec Senohraby, nacházející se na rozhraní okresu Praha-východ a Benešov, nabízí čistý vzduch a dosah krásné přírody, památek i veškeré infrastruktury. Obec je součástí malebného Ladova kraje a stále si zachovává svou autentickou atmosféru. Funguje zde dobrá občanská vybavenost a vyhlášená plovárna. Snadné dopravní spojení s Prahou i okolními městy (např. Říčany či Benešovem) zajišťují příměstské vlaky.

Hlavní pobytový prostor je přímo spojen s plně vybavenou kuchyní, je odtud také volný přístup do zahrady. Dále jsou zde 3 ložnice, koupelna, toaleta, spojovací chodba, technická místnost a vstupní chodba. Ze všech pokojů lze vstoupit na jihozápadně orientovanou terasu.

Novostavba je z cihel Porotherm obložených větranou fasádou. V interiéru hraje hlavní roli dřevo, velké prosklené plochy s antracitovými hliníkovými rámy poskytují neustále se měnící živé obrazy okolní přírody. Po celé ploše domu je podlahové teplovodní vytápění řešené tepelným čerpadlem vzduch-voda. V domě jsou dřevěné podlahy a dlažba, vestavěná skříň, na zahradě vzrostlé stromy a nový trávník. K dispozici jsou 2 venkovní parkovací stání. Poplatky jsou hrazeny zvlášť.

Plán domu

Kontaktujte agenta

FeelHome

FeelHome

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.