Rodinný dům 4 + kk Užitná plocha 88 m2, pozemek 169 m2

Třebíz, Třebíz

Parametry domu

Měsíční nájemné 24 000 Kč / 944 €
Užitná plocha 88 m2
Zastavěná plocha 90 m2
Zahrada 79 m2
Pozemek 169 m2
Parkování Parkování před domem.
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 40822

Popis

Nabízíme k pronájmu precizně zrekonstruovaný pavlačový vesnický dům z konce 18. století, situovaný v obci Třebíz, jejíž jádro je vesnickou památkovou rezervací. Obec nedotčená masivní výstavbou leží nedaleko města Slaný s veškerou infrastrukturou, nemovitost je součástí zástavby okolo návsi. V těsné blízkosti je základní občanská vybavenost, další služby jsou v sousedním Slaném. Cesta na kraj Prahy trvá necelou půlhodinu, hromadnou dopravu zajišťuje autobus. Obec leží převážně v zemědělské krajině, po naučné stezce či cyklostezce se lze dostat do nedalekých lesů a přírodního parku Džbán.

V přízemí domu je umístěna plně vybavená obytná kuchyně, koupelna, pracovna / ateliér / hostovský pokoj a vstupní chodba. Patro (přístupné přes pavlač) tvoří 2 ložnice, koupelna a chodba.

Bývalá výměnkářská chalupa z konce 18. století byla v polovině 19. století přestavěna, kompletní rekonstrukce proběhla pod pečlivým dohledem památkářů a vytvořila bydlení se standardy dnešní doby. Ve všech místnostech v přízemí a v horní koupelně i chodbě je zavedeno elektrické podlahové topení, v sednici jsou krbová kamna. Kamenné zdi jsou odvětrány, pod podlahami leží izolace proti vlhkosti i tepelným ztrátám. Do domu je zavedena telefonní linka (slouží pro WiFi), je zde i pračka. Místnosti zútulňují přiznané trámy, původní kamenné zdi, dřevěné podlahy, dveře z masivu, šestitabulková špaletová okna a stylový nábytek. Dvůr ohraničuje kamenná zeď, pozůstatek bývalé stodoly. Záloha na spotřebu vody a odvoz odpadu se hradí zvlášť. Elektřina bude převedena na nájemce.

Kontaktujte agenta

FeelHome

FeelHome

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.