Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 197 m2, pozemek 624 m2

Praha 9, Čakovice, Schollova

Parametry domu

Cena rezervováno
Užitná plocha 197 m2
Terasa 28 m2
Zastavěná plocha 120 m2
Zahrada 504 m2
Pozemek 624 m2
Parkování Jedno garážové stání a stání na pozemku.
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 40970

Popis

Elegantně pojatý rodinný dům (samostatná polovina dvojdomu) se střešní terasou a garáží je součástí nového projektu Na Pramenech vznikajícího na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic. Bezpečný neprůjezdný rezidenční projekt podle návrhu architektonického ateliéru ADR Petra Koláře a Aleše Lapky propojuje úměrnost, estetiku a funkčnost, budoucím obyvatelům nabídne maximální soukromí, pohodlí a efektivně využitý prostor. Plánovaný termín dokončení 2. pol. r. 2022.

V přízemí bude umístěn prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu, na niž naváže zahrada. Dále zde bude velká vstupní hala, toaleta, prádelna a schodišťová chodba. V patře je plánována hlavní ložnice se šatnou a možností en-suite koupelny, dvě další ložnice se vstupem na téměř 30metrovou střešní terasu, pracovna, koupelna a chodba se schodištěm. Z prádelny v přízemí může díky dostatečnému přístupu denního světla vzniknout další pokoj, např. pracovna či pokoj pro hosty, čímž se dispozice rozšíří na 6+kk.

Dům bude předán s kompletně dokončenými finálními povrchy (nezahrnuje kuchyňskou linku). Do standardu patří dřevěné třívrstvé podlahy (výběr ze 2 dekorů), keramická velkoformátová dlažba RAKO EXTRA, plastová okna s mikroventilací, izolačními trojskly a přípravou pro předokenní žaluzie, sanitární zařízení Laufen, Hansgrohe, Roltechnik a Tece, podlahové topení, příprava pro elektrickou zabezpečovací signalizaci. Vytápění a TUV bude zajištěno plynovým kondenzačním kotlem se zásobníkem. Parkování v garáži s přímým vstupem do domu a na venkovním stání na pozemku. Zahrada je zakončena zatravněným valem, čímž je zaručeno opravdové soukromí.

Předností projektu Na Pramenech je zejména lokalita se skvělou občanskou vybaveností tvořenou 2 nákupními centry i drobnými obchody, nepřeberné možnosti sportovního vyžití, dobré spojení s centrem a množství míst pro trávení volného času. V rychlém dosahu jsou mateřské a základní školy či gymnázium, plavecký bazén a koupaliště, cyklostezka, skatepark nebo multifunkční sportovní centrum. Místo zpříjemňují nedaleké zelené plochy Ďáblického háje a lesoparku Letňany. Stanice metra je vzdálena 5 minut jízdy autobusem, který staví v bezprostřední blízkosti projektu. V jedné z dalších etap výstavby bude přímo v komplexu zřízena mateřská škola a vystavěno dětské hřiště.

Celková podlahová plocha 169,75 m2, užitná plocha 164,04 m2, zastavěná plocha 120 m2, zahradní terasa 11,25 m2, střešní terasa 27,98 m2, zahrada 142 m2, samostatný pozemek s věcným břemenem vedení teplovodu 362 m2 (více informací v kanceláři),, pozemek celkem 624 m2.

Pro další informace o projektu navštivte webovou stránku www.domynapramenech.cz.

Kontaktujte agenta

Linda Martynková

Linda Martynková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.