Rodinný dům 4 + kk Užitná plocha 96 m2, pozemek 85 m2

Praha-západ, Horoměřice, Konzumní

Parametry domu

Cena prodáno
Užitná plocha 96 m2
Terasa 15 m2
Zahrada 85 m2
Pozemek 85 m2
Parkování parkovací stání na pozemku
Sklep Ne
PENB C
Referenční číslo 38489

Popis

Polovina dvojdomu (byt 4 + kk) je součástí oblíbené rezidenční lokality obce Horoměřice s veškerou infrastrukturou. Obec leží na západním okraji Prahy, v rychlém dosahu letiště, veškerých služeb městské části Praha 6 i rozlehlých přírodních parků.

Vstupní úroveň tvoří obývací pokoj s kuchyní se vstupem na jihovýchodně orientovanou zahradní terasu, koupelna, samostatná toaleta a vstupní hala. V patře se nachází 3 pokoje, chodba a vestavný úložný prostor.

Dům byl kolaudován v r. 2012. Podlahy jsou plovoucí laminátové, v předsíni, WC a v koupelně dlažba. Okna jsou plastová s dvojskly, díky jejich dvoumetrové výšce je interiér pěkně prosvětlen. Dům je zateplený, topení zajišťuje elektrický kotel Protherm, ohřev vody bojler. Bezúdržbovou zahradu zdobí keře a vzrostlé jehličnany. Je zde terasa s posezením, zahradní gril a dřevěný domek na nářadí a kola. K jednotce přísluší venkovní parkovací stání, pozemek s předzahrádkou a podíl na dalších pozemcích společných se sousedy.

V Horoměřicích funguje mateřská a základní škola, ZUŠ, prodejny potravin, restaurace, pizzerie, pošta, vyhlášené řeznictví, lékárna. V rychlém dosahu jsou supermarkety, obchodní i outletové centrum. Pár minut trvá cesta k mezinárodním školám ISP v Nebušicích a Riverside v Sedlci. Dopravní spojení zajišťuje příměstský autobus s konečnou u stanice metra Bořislavka nebo Dejvická. Autem se lze snadno napojit na Pražský okruh. Okolí nabízí množství pěkných výletních tras pěšky i na kole, cyklostezky a turistické trasy vedou například do přírodní památky Housle, k Únětickému potoku nebo až ke zřícenině hradu Okoř.

Podlahová plocha 81 m2, zahrada 85 m2 z toho 15 m2 terasa, předzahrádka 6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Hana Lebdušková

Hana Lebdušková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.