Rodinný dům 4 + kk Užitná plocha 116 m2, pozemek 785 m2

Praha-východ, Kamenice, Buková

Parametry domu

Cena 11 950 000 Kč / 456 107 €
Užitná plocha 116 m2
Terasa 15 m2
Zastavěná plocha 76 m2
Zahrada 709 m2
Pozemek 785 m2
Parkování 2 venkovní stání
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 36821

Popis

Moderní dřevostavba s výraznou architekturou, dobře řešenou dispozicí a relaxačními výhledy na okolní kopcovitou krajinu pokrytou lesy je zasazena do zahrady u obory Vlková v blízkosti obce Kamenice ležící u východního okraje Prahy.

Srdcem celého domu je jídelna, která tvoří přirozený předěl mezi kuchyní a obývacím pokojem. Lze odsud také vstoupit na jihovýchodně orientovanou prostornou terasu. U vstupní haly je toaleta s umyvadlem. V horním patře jsou umístěny 3 ložnice, centrální koupelna a komora s přípojkou na pračku. Z terasy i velkoformátových oken lze pozorovat úchvatné přírodní scenérie, půvabné ve všech ročních obdobích.

Podobu interiéru vytvořily architektky O. Frydecká a designérka Š. Špačková ze studia Gens. Dubová podlaha Empiri a smrkové dřevo se příjemně doplňují s betonovými prvky, z tohoto materiálu je i kuchyňská linka vybavená značkovými spotřebiči: indukční varnou deskou, troubou a myčkou Siemens a chladničkou s mrazákem Liebherr. Pračka a sušička jsou od značky Miele. Pohodu zejména v zimním období umocňuje krb na dřevo v obývacím pokoji, dalšími výraznými prvky této místnosti jsou jídelní stůl Skanfort a sedačka od firmy Casamoderna. Dřevěná eurookna mají trojskla a přípravu na venkovní žaluzie. Dům je napojen na vodovod, odpady jsou svedeny do jímky. Sanitární vybavení je od firem Duravit a Grohe. Podlahové vytápění (kombinované s radiátory) zajišťuje elektrokotel. Parkovat je možné na 2 venkovních stáních.

Naprosto klidná lokalita s čistým vzduchem se rozkládá na rozhraní dvou velkých přírodních parků – Velkopopovicka, malebného kraje Josefa Lady, a Hornopožárského lesa s typickými žulovými útvary, který vede až k řece Sázavě. Přímo u domu vede turistická stezka. Místo je vhodné i k trvalému bydlení, obec je propojena s okolními sídly včetně Prahy příměstskými autobusovými linkami. Cesty autem do hlavního města usnadňuje nedaleký nájezd na Pražský okruh. Pár minut jízdy je vzdálena obec Kamenice s mateřskou a základní školou, zdravotnickými službami, lékárnou i obchody. Nedaleko funguje také lesní školka a škola.

Užitná plocha 101 m2, terasa 14,9 m2, zastavěná plocha 76 m2, zahrada 709 m2, pozemek 785 m2.

Kontaktujte agenta

Eva Křepelková

Eva Křepelková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.