Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 139 m2, pozemek 199 m2

Beroun, Hostomice, Malostranská

Parametry domu

Cena 8 227 200 Kč / 332 681 €
Užitná plocha 139 m2
Zastavěná plocha 104 m2
Zahrada 95 m2
Pozemek 199 m2
Parkování Kryté stání pro 2 vozy
Sklep Ne
PENB B
Ke stažení PLAN PLATEB
Referenční číslo 35465

Popis

Zděný dvoupodlažní rodinný dům (polovina dvojdomu) se 2 krytými parkovacími stáními a jihozápadní zahradou ve městě Hostomice v těsném sousedství přírodního parku Hřebeny a nedaleko chráněných krajinných oblastí Český Kras, Brdy a Křivoklátsko. Dům bude dokončen do 12 měsíců od obdržení stavebního povolení a po podpisu smlouvy o výstavbě.

Přízemí bude tvořit obytný prostor s jídelnou a přípravou na kuchyňský kout, vstupní hala, technická místnost s toaletou, prádelna a komora. V patře jsou plánovány 4 ložnice, koupelna a chodba se schodištěm.

Standard vybavení bude zahrnovat sanitární zařizovací předměty (vanu vč. baterie a sprchového setu, závěsná WC, umyvadlo, umývátko vč. sifonů a baterií), plastová okna s izolačními dvojskly, přípravu na krb a schodiště s dřevěným povrchem. Nášlapné vrstvy podlah a obklady stěn závisí na výběru klienta ze standardu developera. Dům bude zděný z porobetonových tvárnic, sendvičová stěna mezi objekty splňuje normové akustické požadavky. Vnitřní zděné příčky budou opatřeny tenkovrstvou omítkou a výmalbou, případně keramickým obkladem. Vytápění bude řešeno plynovým kotlem se zásobníkem TUV a komínovým tělesem. Parkování pro 2 vozy pod přístřeškem u domu, na pozemku je plánován také sklad zahradního nábytku.

Hostomice, které byly povýšeny na město Karlem VI., leží v údolí pod Brdy. Dopravní spojení s okolními městy zajišťují vlaky a autobusy, autem je místo snadno dostupné díky blízkosti nájezdů na dálnici D4 a D5. Ve městě funguje mateřská a základní škola, prodejna potravin, pošta, knihovna, lékárna, lokální pivovar nebo čerpací stanice. Krásné okolí nabízí nepřeberné množství výletních tras, například do bývalého vojenského újezdu, přírodního parku Hřebeny, hlubokých křivoklátských lesů nebo Českého krasu.

Užitná plocha 138,9 m2 (z toho garáž 33m2), zastavěná plocha 104,3 m2, zahrada 94,7 m2, pozemek 199 m2.

Plán domu

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.