Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 139 m2, pozemek 201 m2

Beroun, Hostomice, Malostranská

Parametry domu

Cena 8 237 100 Kč / 333 081 €
Užitná plocha 139 m2
Zastavěná plocha 102 m2
Zahrada 97 m2
Pozemek 201 m2
Parkování 2 krytá stání
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 35298

Popis

Novostavba dvoupodlažního rodinného domu (polovina dvojdomu) se 2 krytými parkovacími stáními a jihozápadní zahradou ve městě Hostomice rozkládajícím se v pěkné krajině mezi chráněnými krajinnými oblastmi Český Kras, Brdy a Křivoklátsko. Dům bude dokončen do 12 měsíců od obdržení stavebního povolení a po podpisu smlouvy o výstavbě.

Dle návrhu dispozice bude přízemí rozděleno na obytný prostor s jídelnou a přípravou na kuchyni, vstupní halu, technickou místnost s toaletou, prádelnu a komoru. Obytný prostor bude propojen s budoucí zahradní terasou. V patře mohou být 4 ložnice, koupelna a chodba se schodištěm.

Stavba bude zděná z porobetonových tvárnic, sendvičová stěna mezi objekty splňuje normové akustické požadavky. Vnitřní zděné příčky budou opatřeny tenkovrstvou omítkou a výmalbou, případně keramickým obkladem. Schodiště bude mít dřevěný povrch. Ke standardnímu vybavení budou patřit sanitární zařizovací předměty (vana vč. baterie a sprchového setu, závěsná WC, umyvadlo, umývátko vč. sifonů a baterií). Okna budou plastová s izolačními dvojskly, nášlapné vrstvy podlah a obklady stěn závisí na výběru klienta ze standardu developera. Vytápění bude zajišťovat plynový kotel se zásobníkem TUV a komínovým tělesem. Parkování pro 2 vozy pod přístřeškem u domu.

Hostomice, které byly povýšeny na město Karlem VI., leží na železniční trati Zadní Třebáň-Hostomice. Dopravní spojení s okolními městy je možné také autobusy, cesty autem urychlují nedaleké nájezdy na dálnice D4 a D5. Ve městě funguje mateřská a základní škola, prodejna potravin, pošta, knihovna, lékárna, lokální pivovar nebo čerpací stanice. Okolí vybízí k výletům pěšky i na kole, například do bývalého vojenského újezdu Brdy, přírodního parku Hřebeny, hlubokých křivoklátských lesů nebo Českého krasu.

Užitná plocha 138,9 m2 (z toho garáž 33m2), zastavěná plocha 104,3 m2, zahrada 96,7 m2, pozemek 201m2.

Plán domu

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.