Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 172 m2, pozemek 606 m2

Praha-západ, Dobříš

Parametry domu

Cena prodáno
Užitná plocha 172 m2
Balkon 5 m2
Zastavěná plocha 113 m2
Pozemek 606 m2
Parkování Garáž
Sklep Ne
PENB A
Referenční číslo 28375

Popis

Mimořádně úsporný dům v zeleni a zároveň v docházkové vzdálenosti všech služeb bude součástí nově vznikajícího developerského projektu. 20 domů vynikající působivým architektonickým zpracováním s důrazem na propojení domu se zahradou a na praktické dispoziční řešení. Dům se nachází na rohovém pozemku, ze dvou stran obklopeném parkem.

Do domu se vstupuje přes kryté závětří a následnou chodbu se vstupem do šatny s toaletou, pracovny či hostinského pokoje a technické místnosti průchozí „suchou nohou“ do garáže. Na chodbu navazuje obytný pokoj s prostorem pro kuchyňský a jídelní kout. Jídelní i obývací část je díky velkým francouzským oknům otevřena do zahrady. Horní podlaží je rozděleno na „dětskou“ a „rodičovskou“ zónu: v dětské se nachází dva samostatné pokoje se společnou koupelnou s vanou a toaletou, část rodičů má hlavní ložnici, samostatnou šatnu a vlastní koupelnu se sprchou a oddělenou toaletou. Všechny pokoje mají výstup ven na přidružené balkonky.

Ke standardnímu vybavení domu patří dřevěná vícevrstvá podlaha dub, celoplošně lepená v obytných místnostech a velkoformátová keramická dlažba v koupelnách, toaletách, vstupní chodbě a technologické místnosti. Na balkonech jsou prkna ze sibiřského modřínu, po stranách efektní ocelové sítě. Okna jsou dřevěná EURO s celoobvodovým kováním, zasklená izolačním trojsklem, vstupní dveře EURO, včetně kování, lakované vnitřní dveře. Vytápění je tepelným čerpadlem vzduch/voda s vnitřní jednotkou s vestavěným elektrickým kotlem a nerezovým zásobníkem teplé vody, vytápění má ekvitermní regulaci (teplota topné vody se automaticky mění v závislosti na venkovní teplotě). Podlahové vytápění má mimo jiné ve všech místnostech tepelná čidla a možností regulace. Rozvod televize ve všech pokojích, domácí videotelefon, TV anténa, datový rozvod. K domu patří garáž pro jeden vůz, dále se dá parkovat za branou před domem a také na vymezených parkovacích místech před plotem.

Projekt se nachází v klidné lokalitě na kraji lesa, zároveň v pěším dosahu kompletní městské infrastruktury s kulturním i sportovním vyžitím. Naučná stezka, rybníky, turistické trasy i cyklostezky, přírodní park – to vše v bezprostředním okolí. Ve městě, jehož dominantou je rokokový zámek, fungují mateřské školky, dvě základní školy, obchody, poliklinika i pošta. Poloha je také výhodná díky snadnému napojení na dálnici D4 a autobusovému spojení s Prahou, které trvá cca 30 minut.

Interiér 167 m2, balkon 5 m2, pozemek 712 m2, zastavěná plocha 113,42 m2.

Plán domu

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.