Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 181 m2, pozemek 229 m2

Praha-západ, Velké Přílepy

Parametry domu

Cena prodáno
Užitná plocha 181 m2
Zastavěná plocha 73 m2
Zahrada 156 m2
Pozemek 229 m2
Parkování garáž pro jedno auto
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 27617

Popis

Podsklepený řadový rodinný dům se čtyřmi ložnicemi a zahradou je situovaný v klidné lokalitě s dobrou dostupností Prahy příměstskou dopravou.

Dům nabízí vše potřebné pro příjemné rodinné bydlení: v přízemí se nachází otevřený prostor s obývací a jídelní částí, kuchyňským koutem s výhledem do klidné ulice a vstup na zahradu, dále samostatná toaleta, šatna a vstupní hala. První patro tvoří tři ložnice, dvě orientované na jihovýchod a jedna na severozápad, a koupelna (vana, toaleta, umyvadlo). Ve schodišťové chodbě je prostor pro vestavěnou skříň. V podkroví je pak umístěna hlavní ložnice s vlastní koupelnou (vana, toaleta, umyvadlo). V suterénu, který je dostatečně prosvětlen díky jižně orientovaným anglickým dvorkům a je přístupný z obývacího pokoje i garáže, se ukrývá dílna a místnost vhodná například pro tělocvičnu nebo ateliér.

Cihlová budova je v dobrém stavu, interiér však vyžaduje modernizaci. K domu patří zahrada s trávníkem a upravená předzahrádka.

Kousek od domu je dětské hřiště, v obci funguje několik soukromých mateřských škol, základní škola, restaurace, pošta nebo potraviny. Příměstským autobusem se lze dostat za 16 minut ke stanici metra A Bořislavka nebo k vlakovému nádraží Roztoky u Prahy s přímým spojem do centra. Místo má ideální polohu pro cesty na letiště. V okolí vedou vycházkové a cyklistické trasy, mířící například ke zřícenině hradu Okoř.

Interiér 127,9 m2, užitná plocha 181 m2, zastavěná plocha 73 m2, zahrada 156 m2, pozemek 229 m2.

Kontaktujte agenta

Jan Mráz

Jan Mráz

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.