Rodinný dům 5 + kk Užitná plocha 171 m2, pozemek 232 m2

Praha 9, Horní Počernice, K Odpočinku

Parametry domu

Cena prodáno
Užitná plocha 171 m2
Zastavěná plocha 86 m2
Zahrada 147 m2
Pozemek 232 m2
Parkování Garáž pro 1 vůz
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 26005

Popis

Rodinný dům 5+kk je součástí nově vznikajícího projektu situovaného v klidné a oblíbené rezidenční lokalitě Horních Počernic. Domy se vyznačují prakticky řešenými dispozicemi, přitažlivou architekturou a širokým výběrem různých variant dokončení dle přání klienta.

Přízemí domu bude tvořeno obývacím pokojem s kuchyní a vstupem do zahrady, samostatnou toaletou, předsíní a garáží přístupnou z exteriéru. První patro se bude skládat ze 3 ložnic (jedna z nich s terasou), koupelny s toaletou, šatny a schodišťové haly. Druhé patro pak bude zahrnovat hlavní ložnici s privátní koupelnou, šatnou a velkou terasou.
Budoucí majitelé si budou moci vybrat z různých odstínů kvalitních laminátových plovoucích podlah, velkoformátových obkladů a dlažby a dýhovaných interiérových dveří. Instalována bude koupelnová sanita a zařizovací předměty značek Kaldewei, Grohe, Vitra či IdealStandard. V rámci nadstandardních úprav lze realizovat také například výtah, krb nebo bezbariérové řešení.

Lokalita nabízí dobrou dostupnost do centra a kompletní občanskou vybavenost v rychlém dosahu. Nedaleko se nachází školky, školy, gymnázium, obchody, sportoviště, divadlo, praktický lékař. V rámci developmentu vznikne nové a bezpečné dětské hřiště, další venkovní aktivity umožňuje například přilehlá cyklostezka navazující na Klánovický les. V blízkosti se nachází také rybníky, zábavní areál Tvrz Hummer nebo golfové hřiště Golf Resort Black Bridge.

Plánované dokončení Q3/Q4 2018.
Pro kompletní seznam volných domů prosím kontaktujte naši kancelář.
Užitná plocha 170,5 m2, zastavěná plocha 85,5 m2, zahrada 146,5 m2, pozemek 232 m2.

Plán domu

Kontaktujte agenta

Kristýna Herčíková

Kristýna Herčíková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.