Pozemek 1 687 m2, Praha-východ, Dřínov

Praha-východ, Dřínov

Parametry pozemku

Cena celkem 8 500 000 Kč / 344 968 €
Cena / m2 5 039 Kč za m2 / 204,5 € za m2
Celková plocha 1 687 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 42676

Popis

Jižně orientovaný velký pozemek s krásným výhledem do širokého okolí se rozkládá v poklidné středočeské obci Dřínov ležícící pouhých cca 15 minut jízdy od severního okraje Prahy, kam je z obce přímé autobusové spojení.

Inženýrské sítě končí na hranici sousedního pozemku, je tedy nutné zřídit pouze přípojku. Příjezd až k pozemku je po zpevněné komunikaci.

Součástí nabídky je studie rodinného domu, který přirozeně zapadne do svažitého pozemku. Půdorys znázorňuje v úrovni zahrady obytný prostor s otevřenou kuchyní, jídelnou a navazující terasou, hlavní ložnici se šatnou a koupelnou, další 2 pokoje s koupelnami, technické zázemí a úložný prostor. Vstup do domu je plánován v patře v úrovni příjezdové cesty. Celý dům bude otevřený do zahrady, stěny prosklené od podlahy ke stropu poskytnou neuvěřitelné výhledy na okolní krajinu a přinesou do interiéru spoustu denního světla.

Velmi pěkné místo u Zlosyňského háje s lesními herními prvky, v obci jsou 2 dětská hřiště i prodejna potravin nebo výdejní místo České pošty. Mateřská škola je vzdálena do 5 minut jízdy. V sousední vsi Úžice funguje základní škola nebo lékárna, jezdí odsud také přímý vlakový spoj do Prahy na Masarykovo nádraží. Přímo z Dřínova se dá dostat do Prahy ke stanici metra a tramvají Kobylisy příměstským autobusem, který staví nedaleko budoucího domu. Jízdy autem zjednodušuje nedaleká dálnice D8.

Celková plocha 1 687 m2.

Kontaktujte agenta

Jan Mráz

Jan Mráz

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.