Pozemek 1 719 m2, Praha-západ, Úholičky, U Studny

Praha-západ, Úholičky, U Studny

Parametry pozemku

Cena celkem 12 990 000 Kč / 525 273 €
Cena / m2 7 557 Kč za m2 / 305,6 € za m2
Celková plocha 1 719 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 41553

Popis

Stavební pozemek vhodný pro výstavbu dvojdomu nebo rodinného domu leží na poklidném místě v obci Úholičky rozkládající se v pěkné krajině u severozápadního okraje Prahy.

Až k pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě (elektřina a voda). Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci ze zámkové dlažby.

Bylo již zažádáno o stavební povolení. Návrh stavby počítá s dvojdomem se zrcadlově otočenými půdorysy. V přízemí bude mít dle plánů každá jednotka obývací pokoj s kuchyní, pracovnu/pokoj pro hosty, koupelnu, spíž, schodišťovou chodbu a zádveří. Z obou pokojů půjde vstoupit na zahradní terasu. V patře jsou plánovány vždy 4 ložnice (2 se vstupy na terasu), koupelna, chodba a komora. Všechny navržené terasy jsou orientovány na východ. Parkování je plánováno v garáží pro 2 auta. Na pozemku může namísto dvojdomu vzniknout i samostatný rodinný dům.

Velmi klidné místo ve slepé uličce, jen pár kroků od návsi, kde funguje restaurace, obecní úřad a knihovna. Je zde také dětské hřiště a autobusová zastávka, odkud jezdí příměstské spoje ke stanici metra Dejvická. V sousední obci Velké Přílepy je mateřská a základní škola, prodejna potravin, kino nebo kavárna. Další občanská vybavenost se nachází v krátké dojezdové vzdálenosti, například 15 minut autem je vzdálena prestižní International School of Prague. Rychlá je také cesta na letiště. Po dokončení Pražského okruhu se ještě zvýší dostupnost lokality, zároveň však bude okruh dostatečně daleko, aby nenarušil okolní krásnou přírodu.

Celková plocha 1 719 m2.

Kontaktujte agenta

Ella Gerlikh

Ella Gerlikh

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.