Pozemek 2 214 m2, Praha-východ, Senohraby, Nad Stráněmi

Praha-východ, Senohraby, Nad Stráněmi

Parametry pozemku

Cena celkem 7 500 000 Kč / 285 605 €
Cena / m2 3 388 Kč za m2 / 129 € za m2
Celková plocha 2 214 m2
Typ pozemku Bydlení
Referenční číslo 36910

Popis

Jihozápadně orientovaný stavební pozemek o celkové výměře 2 214 m2 se rozkládá na konci slepé ulice pod kopcem Hlásek se známou romantickou hradní zříceninou, v místě s bohatou zelení, kde rezidenční zástavba plynule přechází v chatovou. Posázavská obec Senohraby leží na železničním koridoru v blízkosti města Říčany, v pohodlné dojezdové vzdálenosti po dálnici D1 do Prahy.

Na mírně svažité ploše vytvořené dvěma stavebními pozemky v současnosti stojí chata a prvorepublikový dům ke kompletní rekonstrukci či demolici a také samostatná garáž. Veškeré sítě jsou na pozemku: elektřina, voda, kanalizace, dům je momentálně napojen pouze na elektřinu a vodu. Dále je vybudována jímka, nemovitost lze připojit na kanalizaci a plyn, který je zaveden na ulici. Na zahradě je studna.

Lokalita na rozhraní okresu Praha-východ a Benešov nabízí krásnou přírodu, památky i veškerou infrastrukturu. V obci funguje mateřská a základní škola, potraviny, pošta, knihovna a také nedaleká vyhlášená prvorepubliková plovárna s občerstvením. Snadné dopravní spojení s Prahou i okolními městy (např. s Říčany, Benešovem) zajišťují časté příměstské vlaky. Z obce, která je součástí Ladova kraje a stále si zachovává svou autentickou atmosféru, je možné vyrazit na výlet všemi směry a vždy si člověk užije čistý vzduch, nádherné scenérie nebo objeví pozůstatky dávného osídlení.

Celková výměra 2 214 m2.

Kontaktujte agenta

Eva Prašivková

Eva Prašivková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.