Byt 1+kk, 3.NP, 3.A.03 Interiér 32 m2, balkon 3 m2

Ostrava, Moravská Ostrava, Masarykovo náměstí

Parametry bytu

Cena rezervováno
Celková plocha 35 m2
Balkon 3 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 43826

Popis

Nabídka světlého bytu s balkonem v unikátním rezidenčním komplexu Nové Lauby. Projekt vzniká přímo v centru Ostravy, u Masarykova náměstí s vodotryskem, v pěším dosahu veškerých služeb i parku. Předpokládaný termín dokončení Q4 2023.

Dispoziční řešení nabízí hlavní obytnou místnost s přípravou pro kuchyňský kout a prostorem pro spaní, koupelnu s wc a zádvěří. K bytu přísluší balkon a sklep.

Projekt navrhla renomovaná architektonická kancelář znamení čtyř - architekti. Pětipodlažní novostavba bude zastřešena vegetačními plochami, uvnitř bude vytvořeno ozeleněné atrium. Interiér prosvětlí velkoformátová okna s hliníkovým či dřevěným rámem, standard vybavení je možné zvolit ze dvou variant.

Bytový komplex se stane přirozenou součástí historického jádra Ostravy. V místě okolo Masarykova náměstí je možné navštěvovat kavárny, restaurace, obchodní centrum, muzeum, kino nebo knihovnu, pár minut chůze jsou vzdáleny školy i Divadlo Antonína Dvořáka. Součástí městské památkové zóny je také velký park na Černé louce, podél řeky Ostravice vedou cyklostezky.

Podlahová plocha 31,75 m2, balkon 3,27 m2, sklep 1,49 m2.

Vizualizace jsou pouze ilustrativní.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.novelauby.cz

Kontaktujte agenta

Eva Prašivková

Eva Prašivková

+420 543 250 711
+420 724 551 238
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.