Byt 1 + kk Interiér 41 m2, terasa 11 m2

Praha 3, Pitterova

Parametry bytu

Cena 7 500 000 Kč / 304 383 €
Celková plocha 52 m2
Terasa 11 m2
Parkování Garážové stání
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 43502

Popis

Světlý, kompletně zařízený byt s terasou se nachází v 5. podlaží domu, který je součástí uzavřeného rezidenčního komplexu s podzemní garáží a recepcí. Budova je zasazená do privátního parku rozkládajícího se na rozhraní Žižkova a Strašnic.

Plochu jednotky tvoří hlavní obytná místnost s kuchyní a odděleným spácím koutem, koupelna (s vanou), komora s uložným prostorem a chodba. Terasa nabízí výhled na zelené okolí komplexu.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy s topnými konvektory, podlahové topení v koupelně a vestavěnou šatní skříň ve spacím koutu. Dostatek světla poskytují velkoformátová dřevěná okna. Vytápění je centrální. Rezidenční komplex byl zkolaudován v r. 2009. Bezpečí obyvatel chrání recepce, ostraha, kamerový systém a kouřová čidla. Vjezdy, vstupy a společné prostory jsou přístupné na čip. V ceně je veškeré vybavení, garážové stání a sklep.

Přímo v komplexu funguje kavárna, v blízkosti je několik mateřských a základních škol (včetně sportovní ZŠ), pošta, poliklinika nebo wellness centrum. V dosahu je obchodně-zábavní centrum Flora, škála dostupných služeb se ještě rozšíří po dokončení nové čtvrti v místě bývalého nákladového nádraží. Do centra se lze dostat pohodlně tramvajemi z blízké zastávky nebo metrem ze stanice Želivského. Oblast zpříjemňuje velký park na Parukářce.

Podlahová plocha 41,28 m2, terasa 11,41 m2, sklep 6,52 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype aj.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Peter Drahokoupil

Peter Drahokoupil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.