Byt 3 + 1 Interiér 116 m2, balkon 3 m2

Praha 10, Vršovice, Mexická

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 119 m2
Balkon 3 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 43161

Popis

Klasický městský byt s vysokými stropy, obnovenými dobovými prvky a svěžím interiérem navrženým architektonickým studiem Prostora je umístěn ve 2. podlaží cihlového bytového domu s výtahem stojícího v klidné ulici v tradiční rezidenční lokalitě na rozhraní Vršovic a Vinohrad.

Účelné dispoziční uspořádání poskytuje obytnou kuchyni s jídelnou, obývací pokoj, 2 ložnice, koupelnu, předsíň a velkou centrální halu sloužící jako promítací místnost, knihovna i hudební salon. Z předsíně vede vstup na balkon do vnitrobloku, z jižně orientované niky v obývacím pokoji je pěkný výhled do parčíku před domem.

Celý interiér prošel v r. 2017 odvážnou a velice zdařilou rekonstrukcí. Na nové podlahy byly položeny původní zrepasované parkety, na něž navazuje dlažba kladená do stromečku. Repasovaná jsou i dřevěná špaletová okna (s novými izolačními dvojskly) a interiérové dveře s obložkami a mosazným klikami. Nábytek byl vyroben na míru, celkový dojem podtrhují designová svítidla. K bytu přísluší velký sklep.

Nárožní dům stojí v blízkosti Heroldových sadů a prvorepublikové vilové čtvrti s mnoha architektonicky významnými stavbami. Jen pár kroků vede k mateřské a základní škole, okolí je plné kvalitních restaurací, útulných kaváren i bister. Do centra se lze dostat přímým autobusovým spojem (k přestupní stanici metra Florenc) nebo tramvajemi z nedalekých zastávek.

Interiér 116 m2, balkon cca 3 m2, sklep cca 8 m2.

Byt je pronajat do 31.12.2022.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Lucie Staňková

Lucie Staňková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.