Byt 2 + 1 Interiér 69 m2

Praha 5, Smíchov, Zapova

Parametry bytu

Cena 9 990 000 Kč / 403 963 €
Služby 3 430 Kč
Celková plocha 69 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 42407

Popis

Byt s pěknými výhledy a původními řemeslnými prvky je součástí zrekonstruovaného secesního viladomu z r. 1910 se zahradou. Atraktivní poloha v tradiční vilové čtvrti Na Hřebenkách na rozhraní Prahy 5 a 6 v blízkosti Petřínských sadů.

Interiér bytu ve 2. podlaží se skládá z kuchyně, 2 pokojů, koupelny (s vanou), samostatné toalety, technické místnosti (s přípojkou na pračku) a velké vstupní chodby.

Dům s pouhými 11 bytovými jednotkami prošel v l. 2014–2015 kompletní rekonstrukcí a renovací původních prvků. Dřevěná okna jsou přesnými replikami původních, navíc mají izolační a protihluková skla. Mosazné kličky jsou původní repasované. Na podlahách jsou parkety. Nové jsou stoupačky, přípojky elektřiny a vysokorychlostního internetu i společné TV antény nebo elektronický vrátný. Kuchyňská linka je plně vybavena, v chodbě je vestavná skříň. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem s nízkou spotřebou, ohřev vody bojlerem. Obyvatelé mohou využívat posezení na společné zahradě.

Čtvrť s mnoha architektonicky významnými stavbami se rozkládá nedaleko smíchovské pěší zóny na Andělu. Dopravní spojení zajišťuje autobusová linka s konečnou u stanice metra Karlovo náměstí, do centra se tak dá od domu dostat během necelých 10 minut. V bezprostřední blízkosti funguje prodejna potravin, mateřská i základní škola, nedaleko funguje též Francouzské lyceum. Lokalita vyniká množstvím zeleně, a to nejen ve vzrostlých soukromých zahradách, ale také v sousedních Petřínských sadech nebo nedalekých parcích Ladronka či Sacré Coeur.

Interiér 68,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Hana Lebdušková

Hana Lebdušková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.