Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 31 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB C
Referenční číslo 41149

Popis

Moderní světlá garsoniéra se nachází ve 2. podlaží bytového domu s pouhými 11 jednotkami. Pěkné, klidné místo v působivých starých Řepích nedaleko románského kostela sv. Martina.

Interiér tvoří obytná místnost propojená s kuchyní, předsíň a koupelna.

Třípodlažní bytový dům byl zkolaudován v r. 2019. Podlahy i okna jsou dřevěná, kuchyňská linka je zn. Oresi, koupelna ve vysokém standardu včetně zařizovacích předmětů značky Duravit. V kupní ceně je zahrnuto veškeré vyobrazené vybavení. Vytápění centrální, obyvatelé mohou využívat kočárkárnu se sušárnou. K bytu lze přikoupit sklep.

Dům stojí přímo u autobusové zastávky, cca čtvrthodinu jízdy je vzdálena stanice metra Petřiny, tramvajová zastávka 10 minut. V blízkosti funguje několik restaurací, supermarket i hobbymarket. Procházkou lze dojít na Bílou horu, do Obory Hvězda nebo Aktivního lesoparku Řepy.

Interiér 30,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Ella Gerlikh

Ella Gerlikh

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.