Byt 3 + 1 Interiér 65 m2, balkon 4 m2

Praha 6, Dejvice, Na Míčánce

Parametry bytu

Cena rezervováno
Celková plocha 69 m2
Balkon 4 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 40804

Popis

Světlý a vzdušný byt s balkonem, výhledy do zeleně i s parkováním v garáži je součástí menšího bytového domu zasazeného do jihovýchodní stráně zelené vilové čtvrti Hanspaulka v oblíbené městské části Praha 6 - Dejvice. Družstevní vlastnictví, anuita splacena.

Plochu bytu ve 2. podlaží tvoří obývací pokoj, kuchyně, 2 ložnice se vstupy na slunný balkon, dále koupelna, samostatná toaleta a vstupní chodba. Obývací pokoj s kuchyní mají okna na severozápad do blízké zeleně, balkon směřuje na jihovýchod a poskytuje krásné výhledy na Pražský hrad nebo Petřín.

Na podlaze jsou repasované parkety, okna jsou plastová s vnitřními žaluziemi. Interiér je ve stavu k rekonstrukci. K jednotce přísluší sklep a 1/2 dvojgaráže umístěné 100 m od domu. Dům je perfektně udržovaný a má pěkné společné prostory.

Necelých 10 minut chůze od domu funguje supermarket, restaurace nebo kavárna. Jednu zastávku autobusem je vzdálena soukromá Scioškola, 3 minuty autem státní základní i mateřská škola. V blízkosti je také několik sportovišť včetně velkého sportovního areálu Juliska. Cesta autobusem ke stanici metra Hradčanská trvá 7 minut, 3 minuty k tramvajové zastávce Zelená. Čtvrť se svébytnou duší, plná architektonicky zajímavých staveb, nabízí široké možnosti hezkých procházek, například na vyhlídku Baba nebo do lesoparku v Šárce.

Interiér 65 m2, balkon 4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Peter Drahokoupil

Peter Drahokoupil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.