Byt 3 + kk Interiér 77 m2, balkon 18 m2

Praha 5, Zličín, Sazovická

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 96 m2
Balkon 18 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 40516

Popis

Světlý, plně vybavený byt se 4 balkony se nachází v 5. podlaží domu, který je součástí zabezpečeného souboru bytových domů z r. 2009 s podzemními garážemi. Komplex se rozkládá v bezprostřední blízkosti stanice metra a obchodního centra na Zličíně.

Dispoziční řešení nabízí otevřený obývací pokoj s kuchyní a dvěma balkony, dvě ložnice s vlastními balkony, koupelnu (s rohovou vanou), samostatnou toaletu a předsíň.

Ke standardu vybavení patří lamino a dlažba na podlahách, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská plastová okna se žaluziemi a elektrickými roletami, alarm a domovní vrátný. Kuchyňská linka je plně vybavena, v předsíni jsou vestavěné skříně. K bytu přísluší parkovací místo v samostatném garážovém boxu a velký sklep. Byt je nabízen včetně vyobrazeného interiérového vybavení. Dům z r. 2009 střeží kamerový systém.

Výhodná lokalita na hranici „starého“ a „nového“ Zličína, v těsné blízkosti obchodně-zábavního centra Metropole Zličín i další obchodní zóny (IKEA, Tesco aj.). Jen pár kroků bez nutnosti přecházet hlavní silnici vede k mateřské a základní škole, na dětská hřiště, do sportovní haly i upraveného parku Na Prameništi. Cesta na smíchovskou pěší zónu Anděl trvá metrem 15 minut, na Václavské náměstí 20 minut. Autem se lze snadno napojit na Pražský okruh a dálnici D5 i D6, rychlá je také cesta na letiště.

Interiér 77,3 m2, balkony 18,4 m2, sklep 7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.