Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 47 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB D
Referenční číslo 40354

Popis

Byt k vlastnímu bydlení či na investici se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu stojícího v klidné boční ulici na rozhraní Vršovic a Nuslí, v blízkosti cyklostezky podél Botiče.

Plocha bytu je po úpravě na 2+1 rozdělena na kuchyni, 2 pokoje (1 s komorou), koupelnu, samostatnou toaletu a zádveří. Okna obou pokojů směřují na západ do ulice lemované stromy.

Cihlový dům je po částečné rekonstrukci společných prostor, má novou zateplenou fasádu. V bytě jsou plastová okna s uzamykatelnými kličkami, vytápění ústřední. K jednotce přísluší sklep. Parkovat lze před domem v zóně pro rezidenty.

V blízkém okolí se nachází obchody, restaurace, kavárny, poliklinika, pošta, mateřská a základní škola i několik sportovišť. Místo je velmi dobře dostupné, a to díky blízké tramvajové zastávce a vlakovému nádraží, odkud trvá cesta do centra pouhých 5 minut. Lokalitu zpříjemňuje zelená plocha s cyklostezkou lemující říčku Botič.

Interiér 46,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Kontaktujte agenta

Kryštof Kovanda

Kryštof Kovanda

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.