Byt 3 + kk Interiér 89 m2, terasa 42 m2

Praha 10, Dolní Měcholupy, Honzíkova

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 131 m2
Terasa 42 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 38956

Popis

Moderní byt s největší terasou na patře a s garážovým stáním se nachází v novostavbě rezidenčního projektu Malý Háj, který je součástí nové čtvrti na rozhraní Dolních Měcholup a Štěrbohol, pár minut jízdy autobusem od stanice metra linky A.

Účelnou dispozici jednotky v 1. nadzemním podlaží (fakticky v úrovni 2. podlaží) tvoří obývací pokoj s kuchyní a vstupem na částečně krytou, jihozápadně orientovanou terasu, dále 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta, komora a předsíň.

Dům byl dokončen v r. 2019. Velkoformátová okna jsou plastová vícekomorová, podlahy vinylové v dekoru masivního dřeva, značky Pergo. Interiérové dveře jsou zn. Sapeli, vstupní dveře bezpečnostní protipožární s panoramatickým kukátkem. Kuchyňská linka Oresi je plně vybavena. Vytápění centrální. K bytu přísluší garážové stání přístupné pohodlně výtahem, obyvatelé domu mohou využívat kočárkárnu. Vstup do budovy je na čip, garážová vrata lze ovládat dálkovým ovladačem nebo přes mobilní telefon.

Součástí čtvrti je nové nákupní centrum, několik dětských hřišť i dopravní hřiště, funguje zde pohybové studio s kavárnou. Do 5 minut autem je vzdálena mateřská a základní škola, sportovní areál Hamr, OC Europark Štěrboholy i Fashion Aréna. Blízko je do parku Hrušov, na kole lze rychle dojet do velkého přírodního parku Říčanka i hostivařského lesoparku. Dopravní spojení zajišťují autobusy, cesta ke stanici metra Depo Hostivař trvá 8 minut, ještě kratší je cesta k železniční zastávce Horní Měcholupy, odkud jezdí přímé a rychlé spoje na Hlavní nádraží. Autem se lze rychle napojit na Jižní a Štěrboholskou spojku.

Interiér 88,9 m2, terasa 41,9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Aneta Dvořáková

Aneta Dvořáková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.