Byt 4 + 1 Interiér 153 m2, terasa 90 m2, zahrada 47 m2

Praha 5, Smíchov, Na Hřebenkách

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 243 m2
Terasa 90 m2
Zahrada 47 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 38675

Popis

Prostorný rodinný byt se zahradou a velkou slunnou terasou s krásným panoramatickým výhledem na metropoli je součástí terasovitého domu s garážemi zasazeného do jižní stráně vilové čtvrti na Hřebenkách na pomezí Prahy 5 a 6 mezi rozlehlými parky Ladronka a Petřínské sady.

Praktické dispoziční řešení rozděluje byt na společenskou a privátní zónu. Velkoryse pojatý obývací pokoj je propojen s 90metrovou jižní terasou a s kuchyní. Do východní části bytu jsou umístěny 3 ložnice. K provoznímu a technickému zázemí patří koupelna, předsíň, prostorná hala, menší hala, samostatná toaleta, technická místnost (s přípojkou na pračku a sušičku a sprchou např. na mytí pejska) a sklad s východem do jižně orientované zahrady. Byt leží ve 4. podlaží, díky umístění ve svahu je vstup možný i z ulice nad domem.

Podlahy jsou parketové bukové, dřevo je použito i na stropní obložení. Obývací pokoj zútulňuje krb. Dům byl kolaudován v r. 1990, výtah zde není. V r. 2006 byla vyměněna okna za plastová. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Vytápění a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel Vaillant. Kupní cena zahrnuje garáž.

Okolí nabízí široké možnosti aktivního odpočinku, ať už na sportovištích stadionu Strahov a v jeho okolí (fotbal, atletika, beach volejbal, plavání aj.), nebo v blízkých parcích. Procházkou lze dojít i na Hradčany nebo k letohrádku Hvězda. Školy a další služby jsou v rychlé dojezdové vzdálenosti autem či autobusem MHD, jehož zastávka je přímo u domu (staví zde i přímý noční spoj na letiště). Během necelých 15 minut se lze dostat autobusem ke stanici metra Dejvická, Anděl nebo Karlovo náměstí. Z lokality je také snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Plzeň nebo Karlovy Vary.

Interiér 153,42 m2, terasa 90 m2, zahrada 47 m2, garáž 16,25 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Veronika Karešová

Veronika Karešová

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.