Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 82 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Referenční číslo 37094

Popis

Byt ve 2. patře obytného domu vystavěného počátkem dvacátých let 20. století ve stylu geometrické secese ve svažitém terénu ulice Na Václavce v blízkosti stanice metra Anděl nebo romantických parků Santoška a Na Skalce. Oblíbená a snadno dostupná lokalita.

Současná dispozice je nyní upravená pro krátkodobé pronájmy a nabízí 5 malých ložnic, dvě koupelny (obě se sprchovým koutem), samostatnou toaletu, kuchyni a předsíň. Nevelkou stavební úpravou lze bytu vrátit původní dispozici 3+1, viz plánek. Dva balkony zobrazené na přiloženém plánu (pod označením X-2-8 a X-2-9) prozatím nebyly realizovány; platné stavební povolení na jejich výstavbu je součástí prodeje.

V bytě jsou dřevěná špaletová okna s výhledy do zeleně, dřevěné kazetové dveře s obložkami (kromě dveří v nových dělicích příčkách) a parkety, topení a ohřev vody vlastním plynovým kotlem. K bytu náleží sklep. Dům s výraznými hrázděnými arkýři je udržovaný, v letošním roce dojde k výstavbě výtahu a úpravě společných prostor. Parkování je možné před domem v zóně pro rezidenty.

Oblíbená smíchovská lokalita kombinuje noblesu a klid vilové čtvrti Malvazinky a rušný městský život s pestrou nabídkou gastronomie, zábavy, kultury i sportu v okolí nedaleké pěší zóny Anděl. V těsné blízkosti je veškerá občanská vybavenost: pošta, lékárna, potraviny, restaurace, supermarket, mateřská a základní škola, gymnázium i francouzské lyceum. Dům je za rohem od zahrady Santoška pod zalesněným Pávím vrchem, sadů Na Skalce či parku Mrázovka. Zastávky tramvají a stanice metra Anděl jsou vzdáleny 12 minut chůze nebo 2 minuty autobusem, který staví 200 m od domu. V pěší dostupnosti 10 minut chůze je také dopravní uzel Na Knížecí.

Podlahová plocha 81,8 m, sklep 2,5 m2

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.