Byt 3 + kk, 3 Interiér 93 m2, terasa 4 m2

Praha 5, Smíchov, U Malvazinky

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 97 m2
Terasa 4 m2
Parkování Možnost dokoupení dvojgaráže na pozemku
Sklep Ne
PENB B
Referenční číslo 35719

Popis

Nový mezonetový byt s terasou a krásným výhledem na Prahu právě vzniká v komorní rezidenci U Malvazinky, zasazené do honosné rezidenční čtvrti nedaleko smíchovského centra Anděl. Projekt s pouhými 3 byty a 3 ateliéry poskytne příjemné bydlení s téměř rodinnou atmosférou.

Plocha jednotky umístěné ve 2. a 3. patře je rozdělena na velký obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku, ložnice, koupelnu a předsíň.

Kvalitní standard vybavení zahrnuje například dřevěné podlahy, okna s hliníkovými rámy a trojskly nebo rozvod UPC. Byt bude předán kompletně dokončený včetně finálních povrchů, koupelen atd. Vytápění z centrální plynové kotelny. K jednotce lze přikoupit dvojgaráž.

Lokalita v klidné tradiční rezidenční čtvrti s mnoha významnými architektonickými památkami a upravenými zahradami s bohatou zelení poskytuje bydlení v rychlém dosahu všech služeb. V docházkové vzdálenosti funguje soukromá mateřská škola, státní MŠ a ZŠ, kavárna, supermarket, rehabilitační klinika s bazénem nebo dětské hřiště. Ke stanici metra a obchodně-zábavnímu centru Anděl se lze dostat autobusovým spojem během 5 minut. Okolí ještě příjemňuje několik parků, například Paví vrch nebo zahrada Santoška.

Podlahová plocha 92,5 m2, terasa 4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Kontaktujte agenta

Eva Prašivková

Eva Prašivková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.