Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 101 m2
Parkování Parkovací místo v zakladači, možnost parkování dalšího vozu před budovou
Sklep Ano
PENB C
Referenční číslo 35153

Popis

Světlý byt s parkováním a výhledem do parku a širokého okolí je součástí bytového domu z roku 2005 stojícího na příjemném místě v klidné vršovické ulici u Botiče.

Dispozici jednotky nacházející se v 6. (nejvyšším) podlaží tvoří obytný prostor s kuchyní, hlavní ložnice s vlastní koupelnou (s WC), další 2 ložnice, koupelna (s WC), samostatná toaleta, předsíň a šatna.

Současní majitelé byt v r. 2013 částečně zrekonstruovali. Součástí vybavení jsou plastová okna – v obývacím pokoj a hlavní ložnici francouzská, plovoucí podlahy, kvalitní sanita, kuchyňské spotřebiče Bosch nebo vestavné skříně. Vytápění z centrální kotelny. K bytu přísluší komora na patře a 1 parkovací stání v zakladači. Obyvatelé mohou také využívat venkovní parkoviště pouze pro rezidenty se vjezdem na čip.

V bezprostřední blízkosti domu je gymnázium, dětské hřiště, park s cyklostezkou nebo kavárna. V blízkosti funguje také pošta, poliklinika, několik sportovišť, drobné obchody i velké nákupní centrum Eden. Místo je dobře dostupné MHD, kousek od domu staví tramvaje a autobusy, přímé spojení s centrem zajišťují též vlaky z nedalekého vršovického nádraží. Cesta na Hlavní nádraží trvá 5 minut.

Interiér 100,5 m2, sklep 1,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Eva Prašivková

Eva Prašivková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.