Byt 4 + kk Interiér 126 m2, terasa 39 m2, zahrada 171 m2

Praha 5, Radotín, Zderazská

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 165 m2
Terasa 39 m2
Zahrada 171 m2
Parkování 2 garážová stání
Sklep Ano
PENB C
Referenční číslo 34926

Popis

Novostavba jihovýchodně orientovaného slunného bytu s klimatizací, terasou, zahradou a 2 garážovými stáními je součástí moderního terasovitého bytového domu stojícího ve čtvrti Radotín v bezprostřední blízkosti CHKO Český Kras, v místě se snadnou dostupností služeb i MHD.

Vstup do bytového jednotky z ulice je v přízemí, díky umístění domu ve svahu se však byt nachází v úrovni 3. patra. Přístup i interiér jsou bezbariérové. Dispozici tvoří světlý a vzdušný obývací pokoj s přípravou na kuchyni, s posuvnou prosklenou stěnou na terasu a vstupem do zahrady, dále 3 ložnice také propojené se zahradou, 2 koupelny (vana, 2 umyvadla, WC, okno/parní box, umyvadlo, WC), vstupní hala a chodba.

Ke kvalitnímu vybavení patří dřevěná lepená podlaha, okna s bezpečnostními a protihlukovými foliemi a s rámy ze dřeva merante v barvě na míru, bezpečnostní vchodové dveře Next SD 102 (nejmasivnější z tř. III), interiérové bezfalcové dveře s magnetickými zámky, podlahové vytápění po celé ploše bytu, chlazení a topení fancoil jednotkami ve všech místnostech napojenými na inteligentní systém iQtec s ovládáním přes aplikaci, internet, bezpečnostní systém Paradox, požární hlásič, elektricky ovládaná markýza nad terasou, příprava na venkovní žaluzie. Tterasa i zahrada jsou dokončeny dle projektu zahradního architekta za splnění přísných norem. Nabízí samozavlažovací truhlíky, inteligentní automatickou závlahu, kvalitní travní koberce pro pobytový trávník i osazení zeleně. Vytápění celého domu zajišťuje systém 6 tepelných čerpadel. Zahrada má přívod vody, zázemí pro zahradní techniku a samostatný vstup. K jednotce přísluší 2 garážová stání a velký sklep, vše přístupné pohodlně výtahem.

Komorní rezidence Terasy Radotín s 15 bytovými jednotkami je zasazena do jižního svahu s výhledem do údolí Berounky a na přírodní park Střed Čech. Obchody, pošta, lékárna, mateřská a základní škola i gymnázium jsou vzdálené chvilku jízdy autem či autobusem, zastávka je přímo u domu. K příjemnému a zdravému bydlení přispívá mnoho možností sportovního vyžití (síť cyklostezek, sportovní hala, koupací biotop, skatepark, minigolf). Spojení s centrem Prahy je přímé a rychlé, například vlakem 10 minut ke stanici metra linky B Smíchovské nádraží, 18 minut na Hlavní nádraží.

Podlahová plocha dle NOZ 126,6 m2, terasa 38,6 m2, zahradní terasa 170,8 m2, sklep 12 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Hana Lebdušková

Hana Lebdušková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.