Byt 3 + kk Interiér 85 m2, balkon 17 m2

Praha 10, Uhříněves, Za Lípou

Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 102 m2
Balkon 17 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB B
Referenční číslo 34895

Popis

Nový světlý byt odpovídá na otázku, jak najít kompromis mezi životem v metropoli a zároveň v blízkosti přírody. Z velkých oken a terasy se otevírá okouzlující pohled do poklidného okolí domu. Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost a snadnou dotupnost centra města.

Nízkoenergetický byt s podlahovou plochou 84,5 m2 ve 2. podlaží bytového domu kolaudovaného v roce 2018 disponuje velkým obývacím pokojem, kuchyní na míru vyššího standardu s jídelním koutem a přímým vstupem na prostornou 17m2 terasu s posezením. Dále byt disponuje dvěmi ložnicemi, hlavní koupelnou a samostatnou toaletou. Terasa, kuchyň a jeden z pokojů jsou orientovány na jihozápad.

K vybavení patří vinylová vytápěná podlaha, dvojitá plastová okna s bezpečnostní fólií, plně vybavená kuchyně se spotřebiči Siemens. V předsíni a obývacím pokoji jsou betonové stěrky, v celém obývacím pokoji je dřevěný obklad stěny, v koupelně je vana a baterie Jika, obklady Rako a vinylová podlaha. Klimatizace v kuchyni vychladí a zateplí celý byt, před sluncem ochrání venkovní markýzy u kuchyně a ložnice. Byt je vybaven smart osvětlením Philips HUE, všechna svítidla v hlavním obývacím prostoru lze ovládat telefonem (stmívat, měnit barvy, nastavovat poziční osvětlení). Byt je zajištěn alarmem a opatřen trezorem. Veškeré zařízení a nábytek je součástí kupní ceny. K bytu přísluší garážové stání a sklep.

Lokalita poskytuje komfort veškerých služeb. V blízkosti je mateřská i základní škola, množství obchodů, kaváren a restaurací. Okolí nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu trávení volného času. V pěší vzdálenosti se nachází přírodní památka Obora v Uhříněvsi a rybník Nadýmač.

Interiér 84,5 m2, terasa 17 m2, sklep 3,33 m2

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.