Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 89 m2
Parkování Možnost pronájmu garážového stání
Sklep Ne
PENB E
Referenční číslo 30138

Popis

Světlý byt je situovaný v posledním, 7. podlaží bytového domu s výtahem. Dům stojí nedaleko Stromovky v lokalitě přezdívané už od předválečných dob Malý Berlín. Výhodou místa je především skvělé spojení do centra a pestrost služeb.

Dispozici tvoří velký obývací pokoj s francouzským oknem a kuchyňským koutem, 1 východní a 1 západní ložnice, koupelna (s masážní vanou, sprchovým koutem, WC a přípojkou na pračku), samostatná toaleta, komora a předsíň.

Do vybavení patří dřevěná eurookna i střešní (dřevěná) okna a okenní světlíky, laminátové podlahy, kompletní kuchyňská linka a plynový kotel Junkers. Dům je po kompletní rekonstrukci, má opravenou fasádu, nové stoupačky a výtah (ten vede do 6. podlaží). Vnitřní prostory jsou pěkně upravené. Parkování před domem v zóně pro rezidenty, možnost pronájmu garážového stání 5 minut chůze od domu. Po dohodě je možné užívat sklep.

Cca 250 metrů je vzdálena stanice metra a tramvají Vltavská nebo tramvajová zastávka Strossmayerovo náměstí. Veškeré služby jsou v pěším dosahu: základní škola pár kroků od domu, mateřská jen o kousek dále. Na blízkém Řezáčově náměstí se konají celoroční farmářské trhy. V blízkosti je supermarket a plno malých obchodů, restaurací či kaváren, ale i poliklinika a lékárny. V místě je také mnoho možností ke kulturnímu vyžití, je zde divadlo, art kino Bio oko nebo Národní galerie. Možnost úniku z ruchu města nabízí rozlehlá Stromovka.

Byt je v družstevním vlastnictví s nulovou anuitou, družstvo má podíl na zisku z nebytového prostoru v přízemí domu a z 5 bytů, kde nájemci nejsou členové družstva.


Interiér 88,86 m2.

Plán bytu

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.