Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 49 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 27720

Popis

Ideální byt na investici vhodný k rekonstrukci se nachází v 1. patře historického činžovního domu situovaného v klidné rezidenční části Vršovice, nedaleko Heroldových sadů a v pěším dosahu parku Gröbovka.

Jednotka, která se rozkládá podél celého patra zahrnuje, severně orientovaný obývací pokoj s výhledem do ulice a velkou ložnici orientovanou na jih do klidného vnitrobloku. Dispozici dále tvoří hala s vestavěnou skříní a vstupem do všech místností včetně koupelny a samostatného WC.
Součástí jsou původní historické obložkové zárubně a špaletová okna. Na podlaze OSB desky a plovoucí podlaha-koberec. Ke stávajícímu vybavení dále patří otevřená kuchyň s plynovým sporákem, starší plynové vafky a elektrický boiler na ohřev vody v koupelně. Po rekonstrukci interiéru je byt vhodný na pronájem s maximálním výnosem vzhledem k efektivní dispozici a žádanému místu poblíž Vinohrad.

Dynamicky se rozvíjející lokalita s kompletní občanskou vybaveností a doborou dopravní dostupností do centra. Zastávky autobusu a tramvaje s přímým spojením na metro Náměstí Míru, I. P. Pavlova a Karlovo náměstí se nachází všechny 5-10 minut chůze od domu. V okolí je k dispozici několik školek a škol, dětská hřiště, oblíbené restaurace a kavárny, park na náměstí Svatopluka Čecha a Heroldovy sady.

Interiér 48,7 m2.

Kontaktujte agenta

Lukáš Cichoň

Lukáš Cichoň

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.