Kampa

Adresa:

Kampa, Praha 1

Pokud hledáte v centru Prahy místo, kde byste si mohli hrát s vašimi dětmi, uspořádat piknik nebo dokonce venkovní dětskou party nebo posezení s rodinou či přáteli, pak nenechte bez povšimnutí park na Kampě na Malé Straně.

Tento rozlehlý park se nachází hned u řeky Vltavy a nabízí krásný výhled na Karlův most i hojnost prostoru, kde mohou vaše děti pobíhat na udržovaném anglickém trávníku nebo se procházet po cestách pod stromy vrhajícími dostatek stínu. Na Kampu, která je ideálním místem k setkávání rodin s dětmi a posezení na trávníku, se dostanete snadno městskou hromadnou dopravou. Můžete si tu hrát s míčem, posedět na dece ve stínu stromu, fotit rodinné fotografie, učit děti jezdit na kole nebo jen tak pobíhat kolem.

Na Kampě se nachází také Museum Kampa, soukromé muzeum moderního a současného umění, i Komunitní centrum Kampa s mateřským centrem, které pořádá kurzy a aktivity pro dospělé a děti v centru Prahy. Kromě toho najdete v parku také čisté a moderní hřiště s klouzačkami, prolézačkami, pískovištěm a houpacími koníky, o které se stará správce, aby byla zajištěna čistota a bezpečnost zdejšího vybavení.

Podívejte se také na další Outdoorové sporty a aktivity pro děti v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.