de.fakto

Adresa:

Vinohradská 283/52, Praha 2, +420 224 233 815, www.defakto.cz

Na pražských Vinohradech najdete jednu z nejvyhledávanějších architektonických kanceláří v Praze, ateliér de.fakto.

Ateliér de.fakto byl založen v roce 2001. Tvoří ho tým architektů, projektantů a interiérových designérů pod vedením architektů Martina Sladkého a Filipa Hejzlara. Vedle stavebních projektů různého rozsahu zpracovává de.fakto návrhy interiérů pro bytové, komerční i kancelářské prostory, včetně autorské realizace. Showroom ateliéru nabízí vysoce kvalitní, originální nábytek a designové osvětlení navržené ateliérem de.fakto. Kromě zde uvidíte i zajímavé designové kousky pro váš domov od vyhlášených značek, například Brühl a Prostoria. Nábytek a doplňky značky de.fakto jsou vyráběny z moderních a nekonvenčních materiálů, které se vzhledem k trendům a novým myšlenkám v oblasti designu neustále mění.

Pokud chcete vidět design de.fakto z první ruky, navštivte prostory obchodů Pietro Filipi, Quicksilver, restaurace Katr a Figo či obchod Bikeclinic. Z realizovaných architektonických projektů můžeme jmenovat například obytnou vilu Verde v Praze, vilu na Malvazinkách, budovu firmy Setec a další.
 

Podívejte se také na další Obchody s nábytkem v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.