D'N'A

Adresa:

Čiklova 637/13, Praha 2, +420 222 956 501, www.d-n-a.cz 

Už přes 60 let víme, že se vlákna DNA pojí do tvaru dvoušroubovice, který se rychle stal symbolem pro nositelku genetické informace. Uspořádání dvojité šroubovice je stabilní a pevnější, má však i další funkci. Pro nukleovou kyselinu DNA je nezbytné i proto, aby se mohla replikovat. Totéž platí pro design a architekturu, dva obory, které k sobě nezaměnitelně patří.

Jakkoliv nádherný design vám nezajistí komfortní bydlení, pokud nebude stavět na kvalitním architektonickém podkladu a dokonale rozvržený dům nikdy nebudete nazývat domovem, dokud vám design v něm nezpříjemní každodenní činnosti, potřeby a zvyky. Tak zní základní filozofie pražského studia D'N'A (Design and Architecture), které se zaměřuje na design i architekturu, a to jak v komerčních, tak i rezidenčních projektech. Zajišťuje komplexní spektrum služeb od prvotního návrhu přes studii, inženýring a projektovou dokumentaci až po realizaci a dozor nad ní. Nadstavbou studia D'N'A je i to, že se zabývá produkcí, spočívající především v navrhování a výrobě atypických prvků. K těm patří například pozoruhodné zelené stěny a obrazy ze stabilizovaného mechu. Jde o původně živý mech, u něhož byla míza nahrazena neškodným stabilizačním roztokem. Mechové plochy, které v různých tvarech, obrazech a variacích zdobí třeba interiér pražské restaurace Na Jedli, tak nikdy nevyblednou, neuvadnou, nevyžadují zalévání a jsou imunní vůči různým škůdcům. Základem studia D'N'A je dvojice mladých odborníků s otevřenou myslí. Návrhy sestavují na základně individuální konzultace tak, aby vždy propojovaly praktičnost s estetičností a zároveň vycházely vstříc konkrétním představám klienta. Třebaže v portfoliu studia převažují komerční interiéry, nebojí se výzev v podobě projektů jakkoliv zaměřených a velkých. Domluvte si první, nezávaznou schůzku ještě dnes.

Podívejte se také na další Architektonická studia v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.