Ikona Design

Adresa:

Vojtěšská 8, Praha 1, +420 602 467 864, info@ikonadesign.cz, www.ikonadesign.cz 

Ikona Design pod vedením designérky Aleny Velčeva nabízí komplexní služby v oblasti návrhů a realizací interiérů po celé České republice.

Nový design dodá na kráse vaší ložnici, koupelně, obývacímu pokoji i celému interiéru. Alena Velčeva, hlavní designérka ateliéru, disponuje zkušenostmi s rozmanitými projekty, od bytů až po domy, rezidence a komerční prostory. Samostatnou disciplínou Aleny Velčeva jsou prvorepublikové vily, byty v secesních domech a spolupráce při záchraně zámeckých interiérů. Ať už vaše přání o vysněném domově budou jakákoliv, ateliér Ikona Design pro vás vypracuje stylové řešení, které bude harmonicky spojovat funkční a estetické prvky. Ateliér též zpracovává na přání klienta návrhy interiérů podle zásad učení Feng Shui. Pokud toužíte po kompletní rekonstrukci interiéru, ateliér Ikona Design vytvoří návrh ve fotorealistické vizualizaci a navíc se postará o celý proces realizace. Ušetří vám tak mnoho času i energie na cestě za vaším vysněným domovem. K dalším službám ateliéru patří re-design – proměna stávajícího interiéru, která pracuje s většinou nábytku a zařízení, který již máte. Interiérová designérka Alena Velčeva s vámi projde váš inventář, vybere vhodné kousky a promyšleně je uspořádá a doplní o nové barvy a doplňky, tak aby vznikla nová atmosféra i funkce celého prostoru. Klíčem ke krásným realizacím ateliéru Ikona Design jsou zkušenosti Aleny Velčeva, její vyvinutý cit pro estetiku, vědomosti z uměleckých škol a nepřetržité se vzdělávání. Pravidelně se účastní veletrhů, výstav, přednášek i aukcí a sleduje stále současný vývoj interiérového designu. 

Podívejte se také na další Interiérové poradenství, Praha

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.