Ferda

Adresa:

Husitská 344/63, Praha 3, +420 739 016 699, www.volejferdu.cz  

Ferda: Komunita řemeslníků, kteří mají rádi svou práci. Pokud sháníte schopného hodinového manžela, jenž ovládá více řemesel a spolehlivě si poradí s řadou věcí, obraťte se na řemeslníky z komunity Ferda, které najdete na internetové stránce volejferdu.cz. Stačí zavolat, domluvit se a některý z hodinových manželů komunity Ferda váš jakkoliv komplikovaný technický problém efektivně vyřeší.

Komunita Ferda funguje jako společnost sdružující schopné profesionály. Za hodinovou taxu či smluvní cenu k vám přijede opravář, zámečník, elektrikář, tapetář, malíř, instalatér a rekonstruktér v jedné osobě. Velkou výhodou komunity Ferda je i skutečnost, že řemeslníci pracují samostatně a na vlastní zodpovědnost. Tento jednoduchý princip zaručuje, že vás řemeslníci z Ferdy potěší nejen vysokou kvalitou práce, ale i skvělým přístupem a ochotou.

Postrádáte hodinového manžela na drobné i větší opravy, instalaci domácích spotřebičů a zařízení, montáž a renovaci nábytku, pokládku podlah, čištění odpadů a úklid, obkladačské a lakýrnické práce, elektrorozvody či opravu zámků? V tom případě jsou služby řemeslníků z Ferdy přesně to, co hledáte.

Podívejte se také na další Technické služby, řemeslníci Praha

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.