NOVOdesign

Adresa:

novodesign@seznam.cz, +420 777 050 840, www.novodesign.cz  

Místo, kde trávíme většinu svého času – náš domov – a věci, které nás obklopují, mají obrovský vliv na naše životy. Pokud toužíte změnit interiér vašeho bytu či domu nebo pokud stavíte dům nový, seznamte se s firmou NOVOdesign vedenou interiérovou designérkou Hedvikou Novotnou. NOVOdesign nabízí neotřelé a stylové návrhy, které zlepší kvalitu bydlení.

Pro Hedviku Novotnou je kvalita bydlení založena nejen na atraktivnosti, ale také na funkčnosti. Pokud se vám líbí jednoduchý, čistý a funkční styl interiérového návrhářství, NOVOdesign je to pravé pro vás. Tato zkušená návrhářka nejprve své klienty vyslechne (klade velký důraz na kvalitní dialog) a snaží se do interiéru včlenit váš osobitý charakter, životní styl či dokonce příběh. Nemůže se tak stát, že by se klient u sebe doma cítil jako v neosobním showroomu či katalogu o bydlení. Hedvika Novotná vám vždy vytvoří pouze originální řešení prostoru, kde má vše svou funkci a smysl.

Spolupráce s ní zahrnuje kompletní balíček služeb, včetně např. zaměření prostoru, návrh barevného a stylového řešení, 2D výkresy včetně kót, 3D vizualizace prostoru, doporučení nábytku, osvětlení, textilií, návrhy atypického nábytku, přípravu technické dokumentace pro řemeslníky, součinnost s realizační firmou, závěrečné dekorování nového interiéru a jiné. Cílem interiérové designérky Hedviky Novotné je vytvoření finálního díla, do něhož se promítnou vaše nápady, přání, sny, styl bydlení a osobnost. Pokud si přejete osobně spolupracovat s odbornicí na návrhářství interiérů, která bude respektovat vaše nápady, neváhejte kontaktovat NOVOdesign. 

Podívejte se také na další Interiérové poradenství, Praha

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.