Zahradnické centrum Chládek

Adresa:

Střešovická 47, Praha 6 - Střešovice, 162 00, +420 235 351 032, www.zahradnictvi-chladek.cz

Zahradnická tradice sahá v rodině Chládkových až do 18. století a současné bohatě zásobené zahradnické centrum Chládek sídlí od roku 1992 v Praze ve Střešovicích na zrestituovaném pozemku, na kterém kdysi zahradničil i praděda dnešního majitele.

Zahradnictví Chládek se zaměřuje především na prodej pokojových a zahradních rostlin, květin a dřevin. V nabídce zahradnictví nechybějí letničky a balkónové rostliny, růže, okrasné dřeviny, skalničky a trvalky, subtropické rostliny, bonsaje, popínavé rostliny ani vodní a bahenní rostliny. Veškeré nabízené výpěstky pocházejí od českých, holandských, italských, německých a dánských pěstitelů, přičemž některé si pěstuje zahradnictví samo ve vlastní pěstitelské školce.

Vedle rostlin, květin a dřevin patří k nabídce zahradnictví Chládek také široký sortiment doplňkového zboží včetně zahradnického náčiní, nejrůznějších hnojiv, substrátů a osiv (včetně travních směsí). Nabídku zahradnictví doplňují klasické řezané rostliny, dekorativní předměty, nejrůznější doplňky a v předvánočním období samozřejmě také řezané i kontejnérované vánoční stromky. Návštěvu zahradnického centra ve Střešovicích vám jistě dokáže zpříjemnit restaurace, jež byla v jeho prostorách otevřena v roce 2009 a nabízí všem zákazníkům teplou i studenou kuchyni, kávu i další nápoje.

Podívejte se také na další Zahradnictví a zahradní nábytek v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.