MARTHI DESIGN

Adresa:

Vinohradské 938/37, Praha 2, +420 774 341 092, www.marthistore.com

Toužíte-li po textiliích, tapetách a nástěnných dekoracích světové úrovně, navštivte showroom MARTHI DESIGN, který se nachází ve Vinohradské ulici na Praze 2 a který by neměl minout žádný milovník látek a tapet.

Díky bohaté nabídce luxusních textilií a tapet od značek jako Roberto Cavalli, Jim Thompson (slavný dodavatel thajského hedvábí), Jean Paul Gaultier, Elitis, Houles, Pierre Frey, Sonia Rykiel či Sahco, je showroom MARTHI DESIGN jednoznačně jedním z center designových textilií v Praze. Produktem, který by neměl uniknout vaší pozornosti, jsou také tapety Wall&decò s patentovanou technologií WET SYSTEM, díky které ustojí i každodenní kontakt s vodou. Ve velkorysém showroomu si můžete látky, tapety a dekorace z nabídky MARTHI DESIGN prohlédnout a ohmatat, a tak se přesvědčit o jejich výjimečné kvalitě. Rekonstruujete-li byt, dům či kancelář a sháníte vhodné textilie, nebo potřebujete profesionální asistenci při tvorbě interiéru svých snů, pak je tu MARTHI DESIGN právě pro vás. Ateliér MARTHI DESIGN pod vedením známé interiérové designérky Marty Šliperské vytvoří interiér podle vašich preferencí a potřeb. Díky tomu, že tento ateliér spolupracuje výhradně s renomovanými řemeslníky, včetně tapetářů, švadlen, čalouníků, montérů a truhlářů, nabízí pouze tu nejvyšší kvalitu. Vedle textilií a tapet nabízí MARTHI DESIGN rovněž hotové ložní prádlo, záclony, interiérové doplňky od prvotřídních značek a působivé umělecké fotografie a moderní malby Cobra Art Company. Nabídku doplňuje také vysoce kvalitní belgický nábytek značky Ethnicraft, který je vyráběn z masivního teakového, dubového či ořechového dřeva. Charakterizuje ho nadčasová elegance a moderní styl, a bude tak přirozenou dominantou každého interiéru. Navštivte showroom MARTHI DESIGN ještě dnes a poznejte skutečný luxus v oblasti textilií, tapet a dekorací.

Podívejte se také na další Obchody s nábytkem v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.