Zahradnictví Krulichovi

Adresa:

Zahradnictví Krulichovi: Na Petynce (vchod proti domu čp.40) , Praha 6 - Břevnov, 160 00, +420233 350 716. Prodejny květin:Muchova 15, Praha 6, 160 00,Dlouhá 9, Praha 1, 110 00,Štefánikova 41, Praha 5, 150 00,www.zahradnictvikrulichovi.cz

Většina lidí by souhlasila, že květiny činí život o mnoho krásnějším. Pokud chcete pomocí květin, ať už v interiéru nebo na zahradě, zkrášlit i svůj život, obraťte se na pražské zahradnictví Krulichovi, které už řadu let nabízí svým zákazníkům bohatý výběr okrasných květin, léčivých bylin, koření, dekorativních předmětů a dalšího.

Zahradnictví Krulichovi si klade za cíl nabídnout svým zákazníkům široký výběr kvalitních rostlin, a to včetně neobvyklých odrůd trvalek a skalniček. Zárukou kvality pěstovaných rostlin je fakt, že jejich větší část je pěstována z řízků. Tato metoda je oproti klasickému výsevu náročnější, avšak její výsledky za to bezesporu stojí. Díky tomuto nekompromisnímu důrazu na kvalitu se z trvalek ze zahradnictví Krulichovi budete jistě moci těšit několik sezón. Výhodou pražského zahradnictví Krulichovi je také fakt, že se jeho nabídka každý rok rozšiřuje o nové odrůdy, které se v českém prostředí dosud nepěstují.

Veškeré výpěstky ze zahradnictví Krulichovi můžete zakoupit jednak na jeho webových stránkách a jednak v jednom ze tří kamenných květinářství provozovaných touto firmou. Není bez zajímavosti, že první z těchto květinářství bylo založeno již v roce 1991. Všechna květinářství nabízejí bohatý výběr řezaných květin i květin v květináčích, včetně těch netradičních, přičemž nechybí ani doplňkový prodej hnojiv, květináčů a dalších pěstitelských potřeb.

Podívejte se také na další Zahradnictví a zahradní nábytek v Praze

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.