Všechny zprávy

01. červenec 2021

Bytový dům BERLITA roste před očima

Stavební práce na bytovém domě BERLITA, který vzniká v královském Berouně, běží podle harmonogramu. S blížícím se koncem června bylo zahájeno betonování stěn pátého, tedy předposledního nadzemního podlaží, objekt tak získává konkrétní obrysy.

Ve čtvrtém nadzemním podlaží probíhá stavba stropu, souběžně se vyzdívají vnitřní příčky a dělící stěny bytů. Na přelom června a července je naplánováno vyzdívání společných prostor v prvním nadzemním podlaží. V budoucích interiérech je už nyní dobře znát, že se krásné výhledy do okolí rozprostřou již ze spodních pater domu.

Residenční projekt BERLITA bude tvořen 61 byty o dispozicích 1+kk až 4+kk, které nabídnou tolik žádané bydlení v obklopení zeleně, přitom se skvělou dostupností do metropole. V nabídce aktuálně zbývá k prodeji pouhých 16 bytů.

Dokončení hrubé stavby proběhne dle harmonogramu koncem července 2021.

Více informací o projektu BERLITA.

Bytový dům BERLITA roste před očima Bytový dům BERLITA roste před očima Bytový dům BERLITA roste před očima Bytový dům BERLITA roste před očima

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.