Všechny zprávy

24. červen 2021

Pálavská brána: rekreační bydlení u Mušovských jezer získává jasné obrysy

Výstavba projektu Pálavská brána, který vyrůstá v jihomoravské obci Brod nad Dyjí, běží podle harmonogramu. V současné době probíhají finální práce na fasádách a dřevěných obkladech domů, lze si tak lépe představit, jakou podobu bude rezidenční soubor po dokončení mít.

Rezidenční projekt Pálavská brána vzniká jako architektonicky kompaktní celek tvořený patnácti jednopodlažními domy s privátními střešními terasami, ze kterých se otevřou výhledy na všudypřítomné vinohrady a Pálavské vrchy. V průběhu června byla téměř dokončena příjezdová komunikace k domům, aktuálně se dodělávají obklady koupelen, ve kterých se zahajuje také osazení zařizovacích předmětů.

V nabídce nyní zbývají poslední dva domy. Dokončení projektu je naplánováno na třetí čtvrtletí letošního roku.

Více informací o domech Pálavská brána.

Pálavská brána: rekreační bydlení u Mušovských jezer získává jasné obrysy Pálavská brána: rekreační bydlení u Mušovských jezer získává jasné obrysy Pálavská brána: rekreační bydlení u Mušovských jezer získává jasné obrysy Pálavská brána: rekreační bydlení u Mušovských jezer získává jasné obrysy

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.