Všechny zprávy

01. březen 2021

Svoboda & Williams vítězem v kategorii Best Local Real Estate Agency na CIJ Awards 2020

Realitní společnost Svoboda & Williams zvítězila v kategorii Best Local Real Estate Agency ve 20. ročníku letošních CIJ Awards Czech Republic.

Na letošním ročníku CIJ Awards Czech Republic se soutěžilo v celkem 26 kategoriích, v nichž bylo nominovaných 99 společností, projektů, transakcí a kampaní. V kategorii Best Standard Residential Development zvítězil horský developerský projekt Trio Harrachov – prodejem apartmánů v rámci projektu je exkluzivně pověřena Svoboda & Williams. V kategorii Best Premium Residential Development pak zvítězila výjimečná budova podle návrhu architekta Stanislava Fialy Komunardů 35.

Ocenění CIJ Awards Czech Republic každoročně uděluje společnost Roberts Publishing Media Group, s. r. o., vydavatel tištěných a online zpráv zaměřených na dění v realitním segmentu regionů střední a jihovýchodní Evropy. 

Svoboda & Williams vítězem v kategorii Best Local Real Estate Agency na CIJ Awards 2020 Svoboda & Williams vítězem v kategorii Best Local Real Estate Agency na CIJ Awards 2020

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.