Všechny zprávy

15. únor 2021

Na Pramenech: čerstvě dokončený vzorový dům vybízí k prohlídkám

S tím, jak pokračují stavební práce na rezidenčním projektu Na Pramenech, byl dokončen a vybaven vzorový dům. Případní zájemci si tak mohou udělat lepší představu o tom, jak lze interiér využít a uspořádat jednotlivé prvky vybavení. Minimalistický, přitom útulný styl vzorového domu ukazuje, jakou atmosféru může mít moderní bydlení v právě vznikající čtvrti na Praze 9.

V lednu byla také zkolaudována příjezdová komunikace u domů první etapy a developer zažádal o kolaudaci domů, které již mají své majitele. Další domy budou kolaudovány postupně, tak aby si klienti mohli vybrat finální povrchy podle svých preferencí. Inspirací jim může být právě vzorový dům, jehož zařízení navrhla interiérová designérka.

Pro termín prohlídky vzorového domu prosím kontaktujte naši realitní kancelář.

Více informací o projektu Na Pramenech.

Na Pramenech: čerstvě dokončený vzorový dům vybízí k prohlídkám Na Pramenech: čerstvě dokončený vzorový dům vybízí k prohlídkám Na Pramenech: čerstvě dokončený vzorový dům vybízí k prohlídkám Na Pramenech: čerstvě dokončený vzorový dům vybízí k prohlídkám

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.