Všechny zprávy

19. červen 2018

Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v projektu Vila Hodkovičky

Realitní kancelář Svoboda & Williams exkluzivně uvádí na trh byty v butikovém rezidenčním projektu Vila Hodkovičky. Elegantní viladům, situovaný v atraktivní lokalitě obklopené zelení, přináší 13 moderních bytových jednotek, které budou připraveny k nastěhování před koncem letošního roku.

Nový rezidenční projekt, jehož nadčasový design je dílem ateriéru P6PA+Architects, vzniká v jedné z nejklidnějších částí hlavního města, na okraji vilové čtvrti v Hodkovičkách. Viladům s podzemním parkováním, výtahem a privátními zahrádkami nabízí prosvětlené a komfortní byty o dispozicích 1+kk až 4+kk a výměrách od 44 do 108 metrů čtverečních. Objekt tvoří dvě výrazně odlišné části: dominantní sekce se čtvercovým půdorysem a 10 byty na pěti poschodích a subtilnější dvoupodlažní část ve tvaru obdélníku se 3 jednotkami typu townhouse. K pěti přízemním bytům patří privátní zahrádky částečně lemované vzrostlými stromy. V ceně každého bytu je garážové parkovací stání a sklepní kóje, rezidentům bude sloužit také praktická umývárna pro kola a psy.

Velmi světlé byty s velkoplošnými okny od podlahy až ke stropu jsou k prodeji v dokončeném stavu a ve standardu, jehož detaily si budoucí majitelé zvolí sami. Ceny jednotek se pohybují v rozpětí 4,4–12 milionů Kč včetně DPH, což v přepočtu představuje 95 000–115 000 Kč za metr čtvereční bytové plochy.

Kolaudace Vily Hodkovičky je naplánována na konec listopadu 2018. Od 1. srpna bude možné navštívit plně zařízený vzorový byt.

Oficiální webové stránky projektu: Vila Hodkovičky

Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v projektu Vila Hodkovičky Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v projektu Vila Hodkovičky Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v projektu Vila Hodkovičky Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v projektu Vila Hodkovičky Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v projektu Vila Hodkovičky

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.