Všechny zprávy

24. duben 2018

V projektu Slunečné domy u Mušova zbývá poslední volný dům, developer připravuje II. etapu

Projekt Slunečné domy u Mušova, který nabízí nízkoenergetické rodinné domy s výhledy na Pálavské vrchy a pouhých 300 metrů vzdálená Mušovská jezera, vstoupí do druhé etapy. Na svého majitele aktuálně čeká poslední z celkem 13 domů tvořících první fázi projektu. Exkluzivním prodejcem jednotek ve výjimečném, středomořskou architekturou inspirovaném resortu, je Svoboda & Williams.

Resort Slunečné domy u Mušova, který vychází z konceptu architekta Borise Hály, je situován na okraji obce Brod nad Dyjí, v malebném vinařském regionu, nedaleko Mikulova. Projekt nabízí stylové bydlení v jednopodlažních domech s prostornými střešními terasami, v areálu s recepcí, privátními vinnými sklípky a upravenými parkovými plochami. Rezidentům bude k dispozici mimo jiné venkovní bazén, infrasauna a společný reprezentativní vinný sklep s kójemi pro archivaci vína.

Značnému zájmu o projekt, ve kterém aktuálně zbývá poslední volný dům, vychází developer vstříc přípravou druhé etapy. Ta přinese dalších 17 nízkoenergetických domů (2+kk a 3+kk) se střešními terasami, z nichž se otevírají poutavé výhledy na Chráněnou krajinnou oblast Pálava.

Slunečné domy u Mušova jsou situovány v malebné lokalitě s širokými možnostmi aktivního odpočinku a ideálními podmínkami pro cykloturistiku, pěší turistiku, vodní sporty a rybaření. V sousedních Pasohlávkách, kde se nachází oblíbený Aqualand Moravia, v budoucnosti vzniknou rozsáhlé termální lázně. Proslulý Lednicko-valtický areál je vzdálen necelých 30 km. Díky nádherné krajině, vinařské tradici, bohaté historii i slunnému počasí patří tento region k vůbec nejoblíbenějším rekreačním oblastem v České republice. Navíc je snadno dosažitelný nejen z Brna (30 minut autem), ale také z Vídně a Bratislavy.

Oficiální webové stránky projektu Slunečné domy u Mušova.

V projektu Slunečné domy u Mušova zbývá poslední volný dům, developer připravuje II. etapu V projektu Slunečné domy u Mušova zbývá poslední volný dům, developer připravuje II. etapu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.