Všechny zprávy

25. duben 2018

Brněnská pobočka Svoboda & Williams na nové adrese

Realitní kancelář Svoboda & Williams přestěhovala svou brněnskou pobočku na Kapucínské náměstí.

Nové brněnské sídlo Svoboda & Williams je situováno v kompletně zrekonstruované budově na rohu Kapucínského náměstí a Masarykovy třídy. Realitní kancelář Svoboda & Williams, která v Brně působí od prosince 2014, nyní obývá atraktivní prostory v pátém patře, s výhledem na oblíbenou pěší zónu.

"Objem obchodních aktivit Svoboda & Williams v moravském regionu stále roste. Nové prostory lépe vyhovují našim aktuálním potřebám a nabízejí atraktivnější prostředí pro klienty ve frekventované, snadno dosažitelné lokalitě," uvedla Tereza Štěrbová ze Svoboda & Williams.

Svoboda & Williams poskytuje komplexní služby v segmentu prémiových realit, včetně správy nemovitostí a investičního managementu. Od roku 2017 je společnost exkluzivním partnerem globální realitní sítě Christie's International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko. Tato síť sdružuje přední realitní kanceláře ve 46 zemích po celém světě.

Nová adresa brněnské pobočky:
Svoboda & Williams s.r.o.
Kapucínské náměstí 307/15
602 00, Brno-střed

Brněnská pobočka Svoboda & Williams na nové adrese Brněnská pobočka Svoboda & Williams na nové adrese

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.