Pronájem rodinných domů, Praha-východ

Začít vyhledávat

Pokud byste si rádi splnili sen o bydlení v rodinném domě, avšak zároveň se nechcete nebo nemůžete uvázat na jednu určitou lokalitu, mohly by vás zaujmout rodinné domy k pronájmu, které vám nabízíme zde na Feelhome. V této části našeho realitního katalogu naleznete konkrétně rodinné domy k pronájmu v okresu Praha-východ, pod který spadá území východně od hlavního města, na kterém naleznete mimo jiné města jako Brandýs nad Labem či Říčany. Rodinné domy, které vám nabízíme k pronájmu v okrese Praha-východ, představují zajímavou příležitost k bydlení s celou vaší rodinou a mnohé z nich nabízejí malebné zahrady, dostatek prostoru pro individuální potřeby každého člena rodiny, plně vybavené kuchyně, vestavěné skříně, systém ostrahy i další vybavení. K výhodám bydlení v pronajatém rodinném domě v okrese Praha-východ patří blízkost a snadná dosažitelnost řady obchodních center, která se nacházejí na okraji Prahy. Pokud by vás naše nabídka s rodinnými domy k pronájmu okrese Praha-východ zaujala, neváhejte se na nás obrátit a my vám rádi poskytneme veškeré doplňující informace, případně pro vás rádi sjednáme osobní prohlídku vybraného rodinného domu.

30 000 Kč

Nabízíme plně zařízený rodinný dům na pronájem. Tato energeticky úsporná zděná novostavba (polovina dvojdomu) stojí v klidné ulici městyse Nehvizdy, který leží na východním okraji Prahy. Nová rezidenční čtvrť se rozkládá 10 minut chůze od centra Nehvizd se základní občanskou vybaveností. Okolí nabízí sportovní vyžití, je zde sportovní areál, skatep... více informací

Referenční číslo 36971

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.