Pronájem rodinných domů na Praze 9

Začít vyhledávat

Hledáte rodinné domy k pronájmu na Praze 9? Pokud ano, věnujte pozornost katalogu Feelhome. V tomto realitním katalogu vám chceme nabídnout kvalitní rodinné domy k pronájmu při zachování přiměřené výše nájemného. Pronájem rodinného domu představuje skvělou příležitost k nalezení nového domova pro celé rodiny, přičemž k jeho výhodám patří především to, že nájemník není dlouhodobě uvázán k jednotlivému místu a že se tak vyhne starostem spojeným s vlastnictvím bytu. Uvažujete-li o pronájmu rodinného domu v Praze, možná vás zaujme právě Praha 9, což je příjemná čtvrť nacházející se severovýchodně od pražského centra a nabízející celou řadu oblíbených rezidenčních lokalit. Pokud by vás některé rodinné domy k pronájmu v našem katalogu zaujaly, rádi vám o nich poskytneme doplňující informace. Stačí, když se v takovém případě obrátíte na naše realitní makléře.

rezervováno

Nabízíme k pronájmu samostatně stojící kompletně zrekonstruovaný zařízený rodinný dům s bazénem v klidné vilové čtvrti plné zeleně v Praze Kyjích. Lokalita s dobrou dostupností do centra, nedaleko stanic metra Rajská zahrada a Černý most a nákupního a zábavního centra Černý Most.Přízemí domu nabízí prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu a zah... více informací

Referenční číslo 30934

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.