Pronájem rodinných domů ve Velké Chuchli, Praha 5

Začít vyhledávat

Hledáte-li rodinné domy k pronájmu v pražské Velké Chuchli, jste na správné adrese. Není jistě náhoda, že se Velká Chuchle v posledních letech stala vyhledávanou rezidenční lokalitou. Jde totiž o oblast s množstvím zeleně a panoramatickými výhledy na Prahu i oblíbené dostihové závodiště. Velká Chuchle je městská čtvrť nacházející se jihozápadně od pražského centra, nedaleko vltavských břehů. S rodinnými domy k pronájmu ve Velké Chuchli získáte mimo jiné kvalitní bydlení v atraktivní lokalitě, ale zároveň se vyhnete veškerým starostem spojeným s vlastnictvím rodinného domu. Není proto divu, že se pronájem rodinného domu stává stále oblíbenějším způsobem, jak získat kvalitní a prostorné bydlení. Pokud vás rodinné domy v realitní nabídce Feelhome zaujaly, neváhejte se na nás obrátit a naši realitní agenti vám ochotně poskytnou další informace o vámi vybrané nemovitosti, případně vám sjednají její prohlídku.

38 500 Kč

Nabízíme na pronájem nezařízený, nově částečně zrekonstruovaný rodinný dům (polovinu dvojdomu) se 2 koupelnami a krásnými výhledy do okolní zeleně, zasazený ve svahu v klidné rezidenční čtvrti ve Velké Chuchli. Atraktivní přírodní lokalita nedaleko Chuchelského háje a Slavičího údolí s dostatkem možností sportovního vyžití a relaxace, s cyklistický... více informací

Referenční číslo 37000

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.