Pronájem rodinných domů na Praze 10

Začít vyhledávat

Rádi bychom vám nabídli vybrané rodinné domy k pronájmu v oblasti Prahy 10. Zde ne Feelhome je naším cílem nabízet vysokou kvalitu bydlení při zachování rozumné výše nájemného. Prohlédněte si rodinné domy k pronájmu na Praze 10 v našem realitním katalogu a získejte komfortní bydlení pro celou rodinu. Členové vaší rodiny i vaši přátelé jistě ocení pohodlí, které slibuje pronájem rodinného domu v Praze. Rodinný dům, to znamená především dostatek prostoru pro každého člena rodiny a vysoká míra soukromí pro všechny. S našimi rodinnými domy k pronájmu navíc toto vše můžete získat bez toho, aniž by vás zatěžovaly jakékoli starosti spojené s vlastnictvím domu a aniž by vás cokoli dlouhodobě poutalo k vámi zvolené lokalitě. Poznejte nový standard bydlení s našimi rodinnými domy k pronájmu na Praze 10. Pokud by vás naše rodinné domy k pronájmu na Praze 10, které vám tu nabízíme, zaujaly, naši realitní makléři vám o nich rádi poskytnou další informace, případně vám sjednají prohlídku vámi vybraného rodinného domu.

rezervováno

Nabízíme k pronájmu řadový domek z dílny architektonického studia Olgoj Chorchoj. Tento kompletně zrekonstruovaný, vkusně zařízený čtyřpatrový řadový dům s upravenou předzahrádkou a zazahrádkou se nachází v klidné rezidenční lokalitě se spoustou zeleně v Praze 10. Plná vybavenost v blízkém dosahu, výborná dopravní dostupnost do centra, poblíž zastá... více informací

Referenční číslo 22731

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.